13.8oC 1007 hPa 90 %

Imprezy okolicznościowe

      Każdy człowiek w swoim życiu ma kilka dni, które są szczególnie ważne. Warto, aby zapadły one w pamięć nie tylko Tobie, ale także najbliższym. Dlatego zorganizuj dla swojej rodziny i przyjaciół wyjątkowe spotkanie okolicznościowe w naszej Willi Odkrywców w Szklarskiej Porębie. Gwarantujemy podniosłą atmosferę, pyszne jedzenie oraz szereg atrakcji, dostosowanych do okazji.

      Uroczystości i ceremonie rodzinne, jubileusze, wesela, chrzciny, komunie, przyjęcia okolicznościowe, chwile z przyjaciółmi, urodziny w stylu Odkrywców... Przygotujemy każdą uroczystość na miarę Państwa potrzeb. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz nam swoje preferencje, zarówno pod kątem wystroju sali, menu, jak również atrakcji.

     Ofertę ubogacimy ją wieloma atrakcjami w Hotelu, m.in. uroczystą kolacją przy muzyce wraz z zabawami, a także poza Hotelem, np. kuligiem w zimie, przejazdem bryczką, wycieczkami i wieloma innymi atrakcjami. W zależności od potrzeb, możemy zorganizować spotkanie na konkretne godziny, jak również z dodatkowym noclegiem dla jubilatów, ich rodzin, przyjaciół i innych gości.

       Wiemy, że niektórzy obawiają się organizacji tego typu spotkań, będąc przekonanym, że nie odzwierciedlą one klimatu, jaki zazwyczaj panuje w domach. Jednak wybierając naszą Willę możesz być przekonany, że stworzymy rodzinną atmosferę, która sprawi, że każdy będzie czuł się jak u siebie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji spotkań okolicznościowych w naszej Willi Odkrywców, zgłoś się po szczegóły u Managera Hotelu.

 

 

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel