14oC 1007 hPa 92 %

Położenie

     Hotel Willa Odkrywców położony jest sercu Karkonoszy, Szklarskiej Porębie. Ułożona w dolinie rzeki Kamiennej, Szklarska Poręba jest idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu w Karkonoszach.

      Bliskość Gór Izerskich i Karkonoskich, oraz czeskiej strony Karkonoszy pozwala na stworzenie niezwykle urozmaiconego harmonogramu wycieczek górskich. Bogata liczba schronisk oraz dwa przepiękne wodospady umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu dla każdego, czy to najbardziej zaawansowanego podróżnika czy spokojnego spacerowicza. Ponadto Szklarska Poręba oferuje 19 oznakowanych tras rowerowych, o łącznej długości 450 km.

      Hotel Willa Odkrywców mieści się w niezwykle atrakcyjnej, turystycznej dzielnicy Szklarskiej Poręby. Bliskość głównego kompleksu narciarskiego Ski Arena Szrenica zachęci do zimowych szaleństw na nartach i jeszcze dalszych wędrówek letnich.

    Kilkanaście minut samochodem od Willi Odkrywców znajdują się Jakuszyce, dzielnica Szklarskiej Poręby granicząca z Czechami. Jakuszyce słyną ze swoich tras do narciarstwa biegowego i pięknych tras spacerowo- rowerowych po Górach Izerskich.

      Tuż za granicą natomiast znajduje się piękna, malownicza miejscowość Harrachov, ze słynną mamucią skocznią narciarską i równie rozbudowanymi co w Szklarskiej Porębie, trasami narciarskimi.

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel