-2.9oC 1026 hPa 93 %

WINA MUSUJĄCE

      Zazwyczaj pomieszczenia w różnego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych czy noclegowych są opisane bądź ponumerowane. Jednak my stawiamy na innowacyjność. W naszym hotelu w Szklarskiej Porębie proponujemy coś zupełnie innego! Przygotowaliśmy tanie noclegi w wielu różnorodnych pokojach, których aranżacje inspirowane najlepszymi trunkami – winami musującymi, białymi oraz czerwonymi.

      Na parterze zapraszamy do pokojów nazwanych od najbardziej znanych na świecie win musujących. Proponujemy w naszej Willi w Szklarskiej Porębie pokoje o nazwach Prosecco, Champagne, Lambrusco czy Cava. Każdy z nich posiada opis, skąd inspiracja na poszczególne aranżacje.

     Aby ułatwić naszym Gościom wybór, poszczególne pomieszczenia posiadają także informacje o standardzie pokoju oraz liczbie osób, które mogą w nim nocować. Na parterze znajduje się również elegancki i niezwykle komfortowy pokój, przeznaczony dla osób niepełnosprawnych.

 

Pokój nr 11 - LAMBRUSCO (Standard)

Lambrusco jest lekkim, musującym winem produkowanym z włoskich odmian winorośli. Dwuosobowy pokój ulokowany na parterze, swoją estetyką upodabnia się do włoskiego wina. Zachęca chłodem północnych wzgórz i smakiem, z jakim udekorowano wnętrze.

Pokój nr 12 - PROSECCO - Standard

Prosecco jest weneckim winem musującym, którego popularność wywodzi się od idealnego połączenia wytrawności z lekkością. Nasz dwuosobowy pokój znajdujący się na parterze nawiazuje do charakteru tego wina. Dzięki przemyślanej aranżacji jest komfortowy i przyjemny.

Pokój nr 13 - CHAMPAGNE (Studio 2+1 lub 2+2)

Champagne jest francuskim winem musującym, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ulokowany na parterze pokój typu studio jest właśnie Szampanią naszego Hotelu. Komfortowa przestrzeń zapewni wyjątkowy wypoczynek, a lokalizacja pokoju w wygodny sposób przybliży pozostałe atrakcje Hotelu.

Pokój nr 14 - CAVA (Komfort)

Cava jest winem musującym z Katalonii, które idealnie przystosowało sobie szampański sposób tworzenia swoich najlepszych win. Tak samo Cava przystosowany został do wypoczynku osób niepełnosprawnych.

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel