-6.6oC 1011 hPa 95 %

PIERWSZE PIĘTRO - Wina Białe

Pokój nr 21 - CORTESE (Komfort)

Cortese winorośl uprawiana w północno-zachodnich Włoszech (Piemont) udowadnia swoją wszechstronność i umiejętność odpowiedzenia na potrzeby odbiorcy. Dwuosobowy pokój z możliwością dodatkowego miejsca wypoczynku jest naszą kontynuacją myśli, jaka idzie za winem Cortese. Wystrój zadowoli wszystkich Gości, którzy oczekują różnych sposobów wypoczynku.

Pokój nr 22 - MUSCAT (Komfort)

Muscat, z którego powstają wina białe wywodzi się z Grecji. Uważany za jeden z najwspanialszych szczepów. Muscat daje białe wina o wyjątkowej jakości. Ten dwuosobowy pokój ulokowany na pierwszym piętrze jest dla nas tak samo ważny, dlatego został urządzony tak, aby zadowolić każdego naszego Gościa.

Pokój nr 23 - TORRONTES (Komfort)

Torrontes to charakterystyczny biały szczep argentyński, z którego produkuje się świeże, aromatyczne, białe wina. Pokazuje, jak jedna latorośl może zadowolić i przypaść do gustu wielu odbiorcom. Wystrój pomieszczenia zaprojektowany został z myślą o wszystkich Gościach, którzy oczekują różnego rodzaju wypoczynku.

Pokój nr 24 - CHARDONNAY (Studio 3+1 lub 3+2)

Winoroślą Chardonnay zachwycają się wszystkie regiony świata, produkując z nich wina najwyższej jakości, które jednak są dostępne powszechnie. Nasze studio zadowoli wszystkich wymagających Gości dzięki przemyślanej kompozycji, a oddzielna weranda da możliwość pełnego wypoczynku. Studio składa się z dwóch pomieszczeń: pokoju dziennego oraz sypialni, gdzie jest możliwość rozłożenia sofy, jako dostawki dla potrzeb większej ilości osób.

Pokój nr 25 - RIESLING (Komfort)

Riesling to niemieckie wino produkowane z winorośli rosnących w okolicach Renu jest jednym z trzech najważniejszych winorośli świata. Jej różnorodność zainspirowała nas do stworzenia pokoju dwuosobowego, którego przemyślana aranżacja pozwoli, jeżeli zaistnieje potrzeba, na dostosowanie sofy jako trzeciego łóżka, które umożliwi wypoczynek dla większej ilości osób.

Pokój nr 26 - VIURA (Komfort)

Dwuosobowy pokój Viura zainspirowany został białą odmianą winorośli pochodzącej z Hiszpanii. Viura również znana jako Macabeo jest odmianą wina, która jest inspiracją wielu regionalnych twórców win. Nas zaś skłoniła do zaaranżowania pokoju, którego balkon umożliwi usłyszenie pobliskiego strumienia i poczucie prawdziwie regionalnego wypoczynku.

TARAS

Dodatkowym atutem lokalizacji pokoi na pierwszym piętrze jest obszerny, wspólny taras, który umożliwia odpoczynek dla wszystkich Gości, w otoczeniu wspaniałej przyrody, ciszy i spokoju oraz górskiego powietrza.


hotelsystems.pl