12.9oC 1008 hPa 94 %

Hotel w górach - Willa Odkrywców

Lokalizacja w sercu Karkonoszy

Lokalizacja w sercu Karkonoszy

     Jeśli marzy Ci się wypoczynek i relaks, to sprawdź nasz hotel przy stoku narciarskim. Dzięki temu, że jest on położony u podnóża Szrenicy, pozwala na bezpośrednie ODKRYWANIE piękna naturalnych walorów okolicy. Bliskość stoków narciarskich i szlaków turystycznych, to tylko jedna z wielu zalet Twojego pobytu w hotelu w Szklarskiej Porębie. Ponieważ z nami każdego dnia ODKRYWASZ KARKONOSZE, a każdego wieczoru WINO...

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

     Jeśli obawiasz się, że Twoje dzieci będą się nudzić w czasie waszego wyjazdu, to nie masz się czym martwić. Nasz hotel w górach oferuje przytulny kącik zabaw z grami planszowymi, zabawkami oraz klockami Lego, które będą świetną rozrywką dla Twoich pociech. To również świetna okazja, na poznanie rówieśników ,z którymi będą mogły się bawić w czasie pobytu w Karkonoszach. Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy konsolę PS4 oraz duży ekran, który zwiększy komfort podczas gry.

     Mamy również coś dla rodziców z małymi dziećmi. Do ich dyspozycji oddajemy łóżeczka turystyczne, z wygodnym materacem i pościelą oraz wanienki do kąpieli. A także krzesełka do karmienia z dziecięcą zastawą stołową, które ułatwią codzienne posiłki.

Certyfikat Fair play od nc+

Certyfikat Fair play od nc+

     Doskonale wiemy, że wycieczki górskie mimo tego, że są wspaniałą rozrywką, to stanowią również duży wysiłek fizyczny. Dlatego nasz hotel daje Wam dostęp do kanałów filmowych i sportowych platformy NC+. Taka rozrywka stanowi doskonały relaks po ciężkim dniu i pomaga zebrać siły na następną wyprawę oraz białe szaleństwo na stoku narciarskim. A jeśli nie jesteś fanem sportu, to możesz skorzystać z naszej biblioteczki i zanurzyć w lekturze przy lampce ulubionego wina.

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel