16.6oC 1034 hPa 62 %

Restauracja w Szklarskiej Porębie

Restauracja „U Odkrywców”

Restauracja „U Odkrywców” serwuje dania zgodne z porą roku, komponowane ze składników nieprzetworzonych, świeżych i regionalnych. Nasze menu zmienia się cztery razy w roku i uwzględnia sezonowość produktów, z których gotujemy. Nasi Drodzy Goście, mają okazję zasmakować w polskiej domowej kuchni opartej w szczególności na lokalnej żywności pochodzącej ze znanego źródła, zgodnie z ideą kuchni Slow Food. Gwarantowanej jakości produkty lokalne, w tym warzywa, owoce i zioła wykorzystujemy do naszych potraw, bez żadnych polepszaczy smaku. Niewątpliwą atrakcją jest możliwość skosztowania tradycyjnie przez nas wędzonych wędlin czy też własnych wyrobów i wypieków... Pyszności serwowane przez Szefa Kuchni na dłuuugo pozostaną w pamięci...
Każdego dnia dokładamy również wszelkich starań, aby miejsce które tworzymy, było doskonałe i by wszyscy nasi Goście podczas pobytu w Hotelu Willa Odkrywców odnaleźli spokój i czuli się jak w domu. Dlatego dbamy o przyjazną atmosferę. Posiłki w Restauracji „U Odkrywców” serwujemy bez pośpiechu, dzięki czemu czas płynie wolniej.
Tych z Państwa, którzy nie dysponują czasem na długi posiłek, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze.

Samych wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy:
Zespół Restauracji „U Odkrywców”, który tworząc menu, w dużej mierze korzystał z idei  „Slow food”. Produkty używane do przygotowania posiłków otrzymujemy w znaczącej części od lokalnych dostawców produktów regionalnych.

Śniadania biznesowe od 6:00 -  dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji z min. 1-dniowym wyprzedzeniem w Recepcji.

Taras – jedyny taki w Szklarskiej Porębie

Taras – jedyny taki w Szklarskiej Porębie

To wymarzone miejsce na wytchnienie po dniu pełnym górskich atrakcji. Na Tarasie podamy dla Ciebie to na co masz ochotę … kolację, przekąskę, a może kieliszek wina, zimne piwo, ulubionego drinka... Przestronny taras, z niepowtarzalnym szumem strumyka górskiego nieopodal … chwile na świeżym powietrzu idealnie wprowadzają atmosferę odpoczynku i relaksu.

Winoteka i Galeria Winnic Dolnośląskich

Winoteka i Galeria Winnic Dolnośląskich

Serdecznie zapraszamy do Galerii Winnic Dolnośląskich gdzie nasi Drodzy Goście mają okazję poznać winnice z Dolnego Śląska i degustować regionalne wina. Oczywiście, oprócz win regionalnych, nasza Karta Win proponuje wina z całego świata wyselekcjonowane z myślą o naszych Gościach. Przy doborze win do karty, kierujemy się zasadą: dobra jakość w dobrej cenie. Pamiętamy też, że wino to nie tylko trunek, ale kultura, sztuka, zabawa!

Personel - nasza wizytówka

Dyskretny, profesjonalny i otwarty na oczekiwania Gości. W razie potrzeby sprawnie zadba o skrócenie czasu oczekiwania do minimum… poczuj się wyjątkowo … pozwól sobie na grymaszenie … my słuchamy i  rozpieszczamy.

hotelsystems.pl