-2.6oC 1025 hPa 93 %

Restauracja w Szklarskiej Porębie

Restauracja „U Odkrywców”

     Restauracja "U Odkrywców" serwuje dania zgodne z porą roku, komponowane ze składników nieprzetworzonych, świeżych i regionalnych. Nasze menu zmienia się cztery razy w roku i uwzględnia sezonowość produktów, z których gotujemy. Nasi Drodzy Goście, mają okazję zasmakować w polskiej domowej kuchni opartej w szczególności na lokalnej żywności pochodzącej ze znanego źródła, zgodnie z ideą kuchni Slow Food. Nasza dobra Restauracja w Szklarskiej Porębie wykorzystuje wyłącznie gwarantowanej jakości produkty lokalne, w tym warzywa, owoce i zioła, bez żadnych polepszaczy smaku. Niewątpliwą atrakcją jest możliwość skosztowania tradycyjnie przez nas wędzonych wędlin czy też własnych wyrobów i wypieków... Pyszności serwowane przez Szefa Kuchni na dłuuugo pozostaną w pamięci...

     Każdego dnia dokładamy również wszelkich starań, aby miejsce które tworzymy, było doskonałe i by wszyscy nasi Goście podczas pobytu w Hotelu Willa Odkrywców odnaleźli spokój i czuli się jak w domu. Dlatego dbamy o przyjazną atmosferę. Posiłki w Restauracji "U Odkrywców" serwujemy bez pośpiechu, dzięki czemu czas płynie wolniej. Tych z Państwa, którzy nie dysponują czasem na długi posiłek, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze.

 

Samych wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy:
Zespół Restauracji "U Odkrywców", który tworząc menu, w dużej mierze korzystał z idei "Slow food". Produkty używane do przygotowania posiłków otrzymujemy w znaczącej części od lokalnych dostawców produktów regionalnych.

 

ŚNIADANIA BIZNESOWE od godz. 6:00 - dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji z min. 1-dniowym wyprzedzeniem w Recepcji.

 

 

Taras – jedyny taki w Szklarskiej Porębie

Taras – jedyny taki w Szklarskiej Porębie

     To wymarzone miejsce na wytchnienie po dniu pełnym górskich atrakcji. Na Tarasie naszej dobrej restauracji podamy dla Ciebie to na co masz ochotę… kolację, przekąskę, a może kieliszek wina, zimne piwo, ulubionego drinka... Przestronny taras, z niepowtarzalnym szumem strumyka górskiego nieopodal… chwile na świeżym powietrzu idealnie wprowadzają atmosferę odpoczynku i relaksu.

Winoteka i Galeria Winnic Dolnośląskich

Winoteka i Galeria Winnic Dolnośląskich

     Serdecznie zapraszamy do Galerii Winnic Dolnośląskich gdzie nasi Drodzy Goście mają okazję poznać winnice z Dolnego Śląska i degustować regionalne wina. Oczywiście, oprócz win regionalnych, nasza Karta Win proponuje wina z całego świata wyselekcjonowane z myślą o naszych Gościach. Przy doborze win do karty, kierujemy się zasadą: dobra jakość w dobrej cenie. Pamiętamy też, że wino to nie tylko trunek, ale kultura, sztuka, zabawa!

 

 

 

Personel - nasza wizytówka

      Dyskretny, profesjonalny i otwarty na oczekiwania Gości. W razie potrzeby sprawnie zadba o skrócenie czasu oczekiwania do minimum…

Poczuj się wyjątkowo…
Pozwól sobie na grymaszenie…
My słuchamy i rozpieszczamy.

 

 

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel