-2.5oC 1025 hPa 93 %

Konferencje, Szkolenia, Spotkania biznesowe w Szklarskiej Porębie

     Hotel Willa Odkrywców w Szklarskiej Porębie jest doskonałym miejscem dla Klientów biznesowych oraz innych osób szukających spokojnej przestrzeni do pracy. U nas możecie liczyć nie tylko na komfortowe pokoje i smaczną kuchnię. Piękna okolica i położenie obiektu tuż u podnóża Szrenicy w Karkonoszach sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na spotkania branżowe, konferencje, szkolenia i innego typu spotkania. Sprzyjają im doskonale wyposażona nowoczesna sala konferencyjna, a także cisza i spokój płynące z gór.

      Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę szkoleniową o powierzchni 47m2 wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny (ekran, rzutnik, flipchart) z dostępem do bezprzewodowego Internetu. W zależności od układu stołów i krzeseł dostosowujemy salę do wielkości organizowanego szkolenia. Ustawienie teatralne pozwala nam zorganizować spotkanie dla 40 osób. Istnieje możliwości aranżacji sali konferencyjnej w trzech układach: teatralnym, klasowym, na narady.

      Oferujemy bezpłatne udostępnienie sali wraz z niezbędnym sprzętem dla grup korzystających kompleksowo z usług noclegowych i gastronomicznych. Szczegółową ofertę organizacji szkoleń, konferencji, zjazdów i innych spotkań przygotowujemy na dalszym etapie współpracy, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb.

   Naszym Gościom oferujemy wiele dodatkowych atrakcji sportowych, rekreacyjnych, zabaw z winem w roli głównej oraz inne formy spędzania wolnego czasu. Poniżej kilka propozycji:

  • wieczór z winem: profesjonalna degustacja win z sommelierem,

  • wycieczki do winnic dolnośląskich,

  • wycieczki lokalne z przewodnikiem po Karkonoszach, Górach Izerskich, między innymi: Śnieżne Kotły, Szrenica, Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Wysoki Kamień i wiele innych,

  • wycieczki do Czech: Praga z wizytą na Hradczanach, Harrahov, Skalne Miasto,

  • wycieczki rowerowe po okolicy,

  • zajęcia wysokościowe na wiszących mostach, wspinaczka skałkowa,

  • paintball, jazda quadami lub samochodami terenowymi,

  • przejażdżki bryczkami latem lub kuligi zimą zakończone wspólną zabawą przy ognisku i pieczeniem kiełbasek,

  • wieczór z muzyką lub karaoke.

 

Przedstawiona oferta nie wyczerpuje wszystkich naszych możliwości. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia.


 

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel