0.2oC 1014 hPa 96 %

DRUGIE PIĘTRO - Wina Czerwone

Pokój nr 31 - BONARDA - Komfort

     Większość winogon Bonarda uprawianych na świecie pochodzi z Argentyny. Szczep ten zdolny jest wytworzyć charakterystyczne, dobrej jakości wino.
     Odmiana winorośli Bonarda zainspirowała nas do stworzenia przytulnego, dwuosobowego pokoju na drugim piętrze. Balkon ulokowany na najwyższym piętrze jest dodatkowym atutem tego pokoju.

Pokój nr 32 - BARBERA - Standard

Wyjątkowo ciemnoczerwona odmiana włoskich, czerwonych win Barbera zainspirowała nas do zaprojektowania dwuosobowego pokoju ulokowanego na drugim piętrze. Pokój charakteryzuje zagospodarowana przestrzeń, umożliwiająca spokojny czas spędzony w Hotelu.

Pokój nr 33 - Cabernet - Standard

      Cabernet to najsłynniejsza winna odmiana winorośli na świecie. Nasz dwuosobowy pokój na drugim piętrze o uniwersalnej i przytulnej stylistyce wykończenia, zainspirowany wyjątkową odmianą czerwonego wina Cabernet, z pewnością przypadnie do gustu wielu naszym Gościom, zarówno jak sam Cabernet.

Pokój nr 34 - Merlot - Komfort

     Merlot jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych winorośli świata oraz najpopularniejszym szczepem francuskim. Zainspirował nas do stworzenia pokoju przytulnego do potrzeb każdego Gościa. Dwuosobowy pokój zapewni komfortowy wypoczynek w przytulnej atmosferze.

Pokój nr 35 - Carmenere - Standard

      Czerwone wino Carmenere. Dzięki swojej wysokiej jakości i intensywnej barwie na długo zapada w pamięć. To właśnie jakość Carmenere była główną inspiracją do stworzenia dwuosobowego pokoju na drugim piętrze. Jasne wnętrza sprawiają, że pokój jest wyjątkowy i niezwykle komfortowy.

Pokój nr 36 - Malbec - Komfort

      Malbec argentyńska odmiana czerwonego szczepu, którego jakość i bardzo intensywna barwa zachwyciła świat. Właśnie Malbec jest natchnieniem dla projektu dwuosobowego pokoju na drugim piętrze. Balkon jest dodatkowym tego pokoju atutem.

hotelsystems.pl