-2.5oC 1025 hPa 93 %

Bezpieczny hotel

Bezpieczny HotelMAŁA WILLA ODKRYWCÓW > DUŻE BEZPIECZEŃSTWO

#bezpiecznyhotel

Hotel*** Willa Odkrywców kontra COVID – 19

 

Drodzy Goście – Przyjaciele – Odkrywcy,

my już wiemy, że u nas jest bezpiecznie, bo w trosce o zdrowie Wasze i nasze, Waszych i naszych Rodzin i Najbliższych, nieustannie pracujemy i czuwamy nad naszą Willą, aby w maksymalnym stopniu spełniała oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa.

 

Małe jest nie tylko piękne, ale i bezpieczne – Hotel*** Willa Odkrywców to mały, kameralny obiekt:

> mamy tylko 16 pokoi

> mamy mały Zespół stałych przeszkolonych pracowników                

> mamy 3 odrębne wejścia, a zatem Goście mają różne możliwości drogi komunikacji – co minimalizuje bliski kontakt

> nie mamy windy co oznacza brak bliskiego kontaktu

> wszystkie wnętrza dostosowaliśmy do szybkiej dezynfekcji

> pokoje są prosto wyposażone i pozbawione dekoracji i niepotrzebnych zdobień co pozwala na dokładne sprzątanie i dezynfekowanie, ozonowanie

> nasze niewielkie powierzchnie wspólne szybko poddajemy ozonowaniu i dezynfekcji

> maseczki, rękawiczki, dystans i sanitarny reżim oczywiście stosujemy, ale nie zapominamy o tym co również ważne … o gościnności

 

Nasze położenie idealnie pozwala na unikanie kontaktu z tłumami ludzi – Hotel*** Willa Odkrywców nie sąsiaduje z miejscami publicznymi, deptakami, centrami handlowymi, dworcami.

> lokalizacja w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego

> lokalizacja w obszarze wolnym od smogu, na krańcu Szklarskiej Poręby

> bezpośrednia bliskość gór, lasu, przyrody

> możliwość wyjścia w góry w zasięgu kilku kroków

 

Nowa organizacja „nowej hotelowej rzeczywistości” – wszystko po to, aby minimalizować zagrożenie zarażeniem koronawirusem i zwiększać bezpieczeństwo i ochronę zdrowia Gości i nas. W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu hoteli wprowadzonymi przez rząd, poszczególne usługi mogą być ograniczone, zmienione lub niedostępne.

Wszelkie podejmowane przez nas działania są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS. Stale monitorujemy zalecenia, sugestie i rekomendacje Ministerstwa Zdrowia, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, WHO, jak również lokalnych organów (Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Urząd Miejski).

 

My robimy wszystko co możemy zgodnie z obowiązującymi normami i zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i CIEBIE GOŚCIU PROSIMY: zmień termin przyjazdu jeśli jesteś chory, masz objawy lub miałeś kontakt z osobą zarażoną.

hotelsystems.pl
Bezpieczny hotel