-7.6oC 1029 hPa 93 %

Nasi Dostawcy

Wyroby i wędliny

Wyroby i wędliny

Wędzone naturalnym dymem wędliny wytwarzamy sami. Mamy pewność, że produkt jest w 100% naturalny i najwyższej jakości. 
 

Sery kozie

Sery kozie

Wytwarzane są w 100 % z mleka koziego, a w gospodarstwie nie są stosowane nawozy sztuczne i pestycydy. W 2010 r. Ser Kozi Łomnicki został wpisany na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa oraz opatrzony znakiem Karkonoskiej Marki Lokalnej.

Gospodarstwo Ekologiczne “Kozia Łąka”
ul. Lipowa 3, Łomnica k. Jeleniej Góry

Zioła

Zioła

Gwarancja świeżości i niepowtarzalnego oraz naturalnego smaku wszystkich potraw serwowanych w Hotelu Willa Odkrywców są zioła jakimi je przyprawiamy. Muszą być świeże i hodowane naturalnie... więc hodujemy je sami! Wypoczywając na Naszym urokliwym tarasie można się natknąć na kępy tymianku, rozmarynu, mięty czy bazylii ;) UWAGA! Pozwalamy skubać zioła :)

Wina regionalne

Wina regionalne

Polska co prawda nie ma tak bogatych tradycji winiarskich jak kraje na zachód od Nas, jednak hasło "Polak potrafi" w odniesieniu do uprawy winorośli i produkcji wina sprawdza się w 100%. Niewielkie pod względem areału winnice produkują wina niebanalne, potrafiące pozytywnie zaskoczyć zarówno koneserów jak i osoby pijące wino sporadycznie. W Hotelu Willa Odkrywców proponujemy wina ze sprawdzonych winnic. Każdego dnia mamy dla Państwa coś do odkrycia...

Miód prosto z pasieki

Miód prosto z pasieki

Miód jest jedynym produktem spożywczym który się nie psuje, ale pamiętajmy, że można miód zepsuć (rozwadnianie, podgrzewanie itp.). My chcemy mieć pewność, że miód jaki Państwo otrzymują jest w 100% naturalny i wysokiej jakości, dlatego nawiązaliśmy współpracę z lokalną pasieką, która jest jedynym dostawcą tego złocistego smakołyku w Hotelu Willa Odkrywców. W zależności od okresu kiedy odwiedzają Państwo Nasz Hotel, możecie trafić na miód lipowy, akacjowy czy spadziowy. Jest słodko!

Piwo z Browaru Miedzianka

Piwo z Browaru Miedzianka

Mały, rzemieślniczy browar leżący w miejscowości Miedzianka (niesamowita historia tego miejsca!) i nawiązujący tradycją do starego przedwojennego browaru znajdującego się w miejscowości Kupferberg (niem. nazwa Miedzianki ;) Piwo produkowane przez Browar Miedzianka jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju a style piwa wytwarzane w tym malutkim browarze z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta (Witbier, American Pale Ale, piwo w stylu Kolsh czy Pszeniczny Stout). Browar czasami wypuszcza niewielkie partię piw sezonowych... spokojnie - także do kupienia w Hotelu Willa Odkrywców.

Piwo z Browaru Lwówek

Piwo z Browaru Lwówek

Browar w Lwówku Śląskim ma ponad 100-letnią tradycję. Jego losy na przestrzeni czasu były zawiłe, jednak w 2009 roku, kiedy Browar Lwówek Śląski został kupiony przez spółkę Browar Ciechan los się do niego uśmiechnął. Przeprowadzono gruntowne prace remontowe oraz zmodernizowano i zakupiono nowe urządzenia browarnicze. W maju 2010 browar wznowił produkcję piwa - tylko naturalnymi sposobami! - dzięki czemu produkuje jedne ze wspanialszych piw lokalnych. Smak piw z Browaru Lwówek doceniony został podczas wielu browarniczych konkursów.  Naprawdę warto!!!

Likier Karkonoski

Likier Karkonoski

Likier Karkonoski został wpisany na listę produktów tradycyjnych, jako pierwszy na Dolnym Śląsku napój o zawartości alkoholu powyżej 18 proc. – Powstał na bazie staniszowskiej receptury sprzed 200 lat, zawierającej wyciągi z 36 ziół i owoców leśnych. Likier został opatrzony znakiem Karkonoskiej Marki Lokalnej.

Karkonoska Marka Lokalna

Karkonoska Marka Lokalna

Karkonoska Marka Lokalna - Skarby Ducha Gór to projekt, który oferuje wszystko co najlepsze i autentyczne z Karkonoszy: doskonałe lokalne jedzenie, oparte na lokalnych produktach (serach kozich, ekologicznej wołowinie i baraninie, ekologicznych jajach, owocach pochodzących z okolicznych lasów) oraz rękodzieło wykonane przez lokalnych wytwórców.

Młyn Skokowa

Młyn Skokowa

Młyn Skokowa nie jest młynem przemysłowym. Mąka, która produkuje powstaje w 100% ze zboża. Ziarno pozyskiwane jest od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje wysoką jakość mąki - do której nie dodaje się żadnych dodatków i polepszaczy.

hotelsystems.pl